Świąteczna atmosfera w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Tęcza w Kutnie

batch_IMG_806_20221222-074900_1
fot. Starostwo Powiatowe w Kutnie

Daniel Kowalik Starosta Kutnowski oraz Magdalena Krupińska-Kotulska Wicestarosta wzięli udział w spotkaniu świątecznym w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Tęcza w Kutnie. 

Spotkanie rozpoczęło się od magicznego koncertu kolęd połączonego z opowieściami o tradycjach wigilijnych. Występ przygotowany został przez wychowanków Placówki. W placówce gościli także Harcerze DHS Ignis, którzy przybyli ze światełkiem Betlejemskim.

- Kochani! Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim zdrowych, pogodnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim również bogatego Mikołaja. By wszystkie marzenia się spełniły i żebyśmy mogli się spotkać w niezmienionym gronie w przyszłym roku - mówił Daniel Kowalik Starosta Kutnowski.

- To był przepiękny i wzruszający koncert kolęd oraz wiele ciekawostek o wigilijnych tradycjach. Czuć jak dużo pracy włożyli wychowankowie placówki w przygotowanie przedstawienia. Przyłączam się również do życzeń i wszystkim życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia - dodała Magdalena Krupińska-Kotulska Wicestarosta.

Na zakończenie spotkania Placówka została odwiedzona przez najprawdziwszego Mikołaja! Prezenty wywołały ogromny uśmiech na twarzach dzieci i młodzieży. Torbę z prezentami dla dzieciaków wręczył także Daniel Kowalik Starosta Kutnowski.

źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie

Zobacz zdjęcia: