wersja testowa serwisu

Szlachetna Paczka poszukuje ochotników do działania na terenie gminy Ozorków i powiatu łęczyckiego

9098B3BF-4EBC-462F-8F5E-B96FBB528EC5

W Szlachetnej Paczce dzięki "mądrej pomocy" rokrocznie dedykowane wsparcie - w postaci paczek, ale również spotkań i nawiązywanych relacji oraz poczucia, że są dla kogoś ważni - otrzymują tysiące rodzin i osób samotnych. Do Szlachetnej Paczki włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. „Mądrą pomoc" otrzymują ci potrzebujący, którzy mimo słabości walczą o zmianę swojej sytuacji, nie są bierni, oraz ci, którzy nie poradzą sobie sami – ubodzy seniorzy czy niepełnosprawni.

Aby mądra pomoc mogła trafić do potrzebujących rodzin z Ozorkowa, Łęczycy i okolic niezbędne jest zrekrutowanie wolontariuszy do końca września. Wejdź na www.superw.pl, wyślij zgłoszenie i zostań SuperW już dzisiaj!

Wolontariusz Szlachetnej Paczki - SuperW - stwarza szansę na zmianę historii potrzebujących ze swojej okolicy, przywraca im godność. Ze swoim zespołem dociera z pomocą tam, gdzie inni nie mają odwagi lub są obojętni. Wolontariusze pomagają: samotnym seniorom, osobom z niepełnosprawnościami w trudnej sytuacji, przewlekle chorym, walczącym o samodzielność, doświadczonym przez los.

Jak zostać wolontariuszem? Wypełnij krótki formularz na stronie www.superw.pl Przejdź rozmowę rekrutacyjną ze swoim przyszłym szefem-liderem. Odbądź spotkanie wdrożeniowe online, podpisz niezbędne dokumenty i zacznij działać!