wersja testowa serwisu

Tajemnicze zdarzenie w Kutnie, policja szuka białego samochodu dostawczego. Wystosowano apel do mieszkańców

policja---napis-2

Komenda Powiatowa Policji w Kutnie ustala okoliczności i charakter zdarzenia, do którego mogło dojść na terenie Kutna w piątek, 22 stycznia 2021 roku około godziny 23.20.

- W zdarzeniu brał udział niezidentyfikowany dostawczy pojazd koloru białego z pojedynczą kabiną, nad którą zamontowana była owiewka dachowa. Skrzynię ładunkową stanowił kontener typu chłodnia lub podobny - informują kutnowscy policjanci. - W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o kontakt do osób, które w nocy z 22 na 23 stycznia w godzinach 22.00 – 2.00 użytkowały taki pojazd, przemieszczając się ulicami Kutna.

Policjanci ponadto proszą o kontakt osoby, które wskazanej nocy w godzinach 22.00 – 2.00 poruszały się po Kutnie samochodem, korzystając z rejestratora obrazu, gdzie został utrwalony materiał mogący pomóc w wyjaśnieniu sprawy. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

W powyższej sprawie proszę kontaktować się pod numer telefonu 723 634 929 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..