wersja testowa serwisu

Tegoroczna Majówka ze Stanisławem Bareją ponownie w sieci. Poznaliśmy szczegóły

177654833_4033608443341440_5004769415496064751_n

Kutnowski Dom Kultury przekazał szczegóły dotyczące organizacji tegorocznej Majówki w Kutnie. Poniżej przedstawiamy pełną treść komunikatu.

Komunikat KDK: 

Obywatele i Obywatelki! Pomimo kolejnego zamknięcia i pandemii panoszącej się po świecie jak zgniły kapitalizm, nadal nie opuszcza nas humor. Całkiem możliwe, że czuwa nad nami pewien Anioł.

I to nie byle jaki, bo Stanisław Anioł, gospodarz domu, który skradł serca miłośników serialu Alternatywy 4 (nasze też). Jako pełni sentymentu przodownicy pracy po prostu nie mogliśmy więc postąpić inaczej i to właśnie w Klubie Lokatorów powstała dziesiąta już edycja Majówki ze Stanisławem Bareją. Przybywajcie na wezwanie!

Razem z przedstawicielami mediów z trzeciego świata będziemy podziwiać wzorcowy Klub Lokatorów! Popatrzymy jak radzą sobie w tak trudnych czasach i co ich napędza w walce o lepsze jutro dla każdego obywatela i całego kraju.

Kolektyw lokatorski zadba o Waszą rozrywkę i to na najwyższym światowym poziomie. Będziemy się świetnie bawić w najlepszym gronie i przeczekamy pandemię w piwnicy! Mamy także potwierdzone informacje z KC, że poza zajęciami dla dzieci, w programie znajdzie się też wizyta pana doktora Kołka.

Koniecznie dołączcie do wydarzenia, bądźcie z nami na bieżąco i sprawdźcie, co słychać w Klubie Lokatorów.

W programie znajdziecie zajęcia dla dzieci, koncert ,,Dozwolone od lat 18-stu", a także występ i rozmowę z Jerzym Kryszakiem.

10-ta Majówka ze Stanisławem Bareją będzie dostępna w sieci, warto jednak zaznaczyć, że podobnie jak w ubiegłym roku, nie zabraknie działań transmitowanych na żywo – zachęcamy więc do interakcji z nami za pośrednictwem komentarzy.