Tragedia na autostradzie A2. Nie żyje młody mężczyzna, dwie osoby są ranne

Tragedia na autostradzie A2. Nie żyje młody mężczyzna, dwie osoby są ranne
fot. KP PSP w Brzezinach

Wszystkie służby ratunkowe pracują na autostradzie A2 w powiecie brzezińskim, gdzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

W sobotę (7 stycznia) około godziny 18:30 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzezinach wpłynęło zgłoszenie o wypadku na autostradzie A2. Jak wynika z pierwszych komunikatów, na 367 kilometrze drogi w kierunku Poznania, na wysokości miejscowości Nowostawy Dolne w gminie Dmosin, dachował samochód osobowy. U dwóch poszkodowanych prowadzona była resuscytacja krążeniowo-oddechowa.

Niestety, kolejne informacje przekazywane przez ratowników są tragiczne. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł około 20-letni mężczyzna, a dwie kobiety w wieku około 18 lat zostały ranne. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe, w tym m.in. strażacy z Brzezin, Strykowa i Dmosina, dwa zespołu Ratownictwa Medycznego i załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na kierowców czekają utrudnienia. Zablokowany jest lewy pas drogi. 

Aktualizacja:

Wczorajsze informacje służb wskazywały, że w zdarzeniu brał udział jeden pojazd, dzisiaj policja przekazała nowe ustalenia w tej sprawie. Szczegóły dostępne są TUTAJ.