wersja testowa serwisu

Tragedia przy Tarnowskiego. Młody mężczyzna popełnił samobójstwo? „Zamieścił wpis pożegnalny”

Tragedia przy Tarnowskiego. Młody mężczyzna popełnił samobójstwo? „Zamieścił wpis pożegnalny”

Do tragicznego odkrycia doszło w sobotę (18 kwietnia) przy ul. Tarnowskiego w Kutnie. Przed jednym z bloków ujawniono zwłoki młodego mężczyzny.

W sobotę, 18 kwietnia przed godziną 21:00 służby ratunkowe zostały powiadomione o mężczyźnie leżącym przed jednym z bloków przy ul. Tarnowskiego w Kutnie. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 28-latka.

Aktualne ustalenia, które poczyniono nie wskazują na to, żeby do śmierci tego młodego człowieka przyczyniły się inne osoby - powiedział w rozmowie z EKU24 Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Jak udało nam się dowiedzieć, 28-latek był spoza Kutna, wynajmował tu mieszkanie wspólnie z małżeństwem - obywatelami Ukrainy oraz mężczyzną. Pracował w jednym z kutnowskich zakładów.

Jak przekazał nam Krzysztof Kopania, kilkanaście minut przed tym, jak 28-latek został znaleziony martwy przed blokiem, był widziany przez swoich współlokatorów we wspólnej części mieszkania.

- Współlokatorzy nie zauważyli nic nadzwyczajnego i niepokojącego w jego zachowaniu - mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Jak dodał Krzysztof Kopania, w tej chwili najbardziej prawdopodobne jest to, że mężczyzna targnął się na swoje życie. W mediach społecznościowych zamieścił wpis z pożegnaniem.

Dokładną przyczynę zgonu wykaże sekcja zwłok.