wersja testowa serwisu

Tragedia w Pabianicach - w sieci pojawił się szokujący materiał wideo. "Obóz koncentracyjny dla zwierząt" zdemaskowany

tragedia-pabianice
Dwa filmy znajdują się pod tekstem

Pabianice - ferma norek. To właśnie w tym miejscu, dochodzi do ogromnej tragedii zwierząt. W sieci pojawił się szokujący materiał, dotyczący działalności zakładu.

Wideo jest dokumentacją bestialskiego traktowania norek w ferie przy ul. Rypułtowickiej. Nagranie jest wstrząsające i nie jest przeznaczone dla osób wrażliwych ani dla osób niepełnoletnich.

Poniżej znajdują się dwa materiały wideo.

Autorem jednego z nich jest fundacja Viva, działająca na rzecz ochrony zwierząt. To właście działacze tej fundacji, w trakcie kilku dni zarejestrowali bestialskie traktowanie zwierząt w pabianickiej fermie.

Zobacz pierwsze wideo (Fundacja Viva) a pod nim drugie nagranie (WP.pl):

"To jest obóz koncentracyjny dla zwierząt" - tak został zatytułowany drugi materiał wideo - reportaż dziennikarzy WP. Na przygotowanym filmie widać, jak pracownicy fermy szarpią norki za nogi, uderzają nimi o betonowe podłoże i wrzucają zwierzęta do komory gazowej.

Profesor Wojciech Pisula z Interdyscyplinarnego Centrum Badań Zachowania się Zwierząt i Ludzi, cytowany przez WP, nie przebiera w słowach i nazywa pabianicką fermę "obozem koncentracyjnym dla zwierząt".

Cały materiał filmowy, przygotowany przez WP.pl znajduje się w TYM MIEJSCU.