wersja testowa serwisu

Tragedia w powiecie piotrkowskim. Z rzeki wyłowiono motocykl i ciało mężczyzny

240-131125
fot. KMP w Piotrkowie Trybunalskim

Sulejowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 34-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego. Ciało mężczyzny wraz z motocyklem zostały odnalezione w rzece Czarna w pobliżu miejscowości Niewierszyn.

6 czerwca 2021 roku po północy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sulejowie otrzymali zgłoszenie, że w rzece Czarna w pobliżu miejscowości Niewierszyn odnaleziono ciało mężczyzny i motocykl Dniepr MT-10 z koszem.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, wieczorem 5 czerwca umówił się na spotkanie ze znajomymi. Miał dojechać motocyklem wzdłuż linii brzegowej rzeki Czarna. Ponieważ nie dotarł na spotkanie, jego znajomi rozpoczęli poszukiwania i znaleźli go leżącego w rzece - informuje asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Pomimo próby reanimacji mężczyzny, wezwany na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.

- Najprawdopodobniej po ciemku motocyklista zjechał ze skarpy i wpadł do rzeki. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają sulejowscy policjanci - dodaje asp. Izabela Gajewska.