wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek na obwodnicy Kutna. Nie żyje 38-letni mężczyzna

wypadek-motor
zdjęcie ilustracyjne

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do jakiego doszło na obwodnicy miasta. Na miejscu zginął motocyklista. Policjanci apelują do kierowców o rozważną i bezpieczną jazdę.

06 kwietnia 2020 roku ok. godz. 18.50 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Bitwy pod Kutnem, która jest częścią obwodnicy miasta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Jamaha mężczyzna lat 38 wyprzedzając samochód osobowy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący motocyklem zmarł na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Bez wątpienia pogoda sprzyja aby rozpocząć sezon motocyklowy, ale pamiętajmy, że prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze do kierujących motocyklami oraz innych użytkowników dróg.

Źródło: Policja Łódzka