wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek na S8 w gminie Biała Rawska. Nie żyje dwóch mężczyzn

255-12303_20201121-140953_1
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej

Rawscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i przebieg tragicznego w skutkach wypadku na trasie S8. W wyniku zdarzenia śmierć poniosło dwóch mężczyzn w wieku 38 i 39 lat. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

Policjanci z rawskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku. Do zdarzenia doszło dzisiaj (21 listopada) około godziny 11:00 na 396 kilometrze trasy S8 (wysokość miejscowości Babsk (gm. Biała Rawska)) w kierunku Warszawy. Samochód osobowy marki Mercedes, którym podróżowało dwóch obywateli Ukrainy, wypadł z drogi i dachował.

- W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 39 – latek, niestety pomimo wysiłków medyków nie udało się uratować życia 38 – letniego pasażera - informuje mł. asp. Małgorzata Lewandowska z KPP w Rawie Mazowieckiej. - Apelujemy o ostrożną jazdę. Jesienna aura nie poprawia warunków na drodze, jest ślisko i niebezpiecznie. Zdejmijmy nogę z gazu i pamiętajmy aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Zobacz zdjęcia: