wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek przy ul. Sklęczkowskiej. Nie żyje 59-letni mężczyzna

policja---tama-1

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 14 stycznia 2020 roku na DK 92, przy ul. Sklęczkowskiej w Kutnie. W wyniku zdarzenia zginął 59 letni mężczyzna.

14 stycznia 2020 roku ok. godz. 17.50 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK 92. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem scoda rapid 36-letnia kobieta potrąciła poruszającego się motorowerem mężczyznę. 59 -letniego mieszkańca naszego powiatu przewieziono do Szpitala Rejonowego w Kutnie, jednak w skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Apelujemy i przypominamy !

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii. Każdy pieszy i rowerzysta powinien również pamiętać o swoim bezpieczeństwie i zadbać o to, aby być widocznym i poruszać się poza obszarem zabudowanym lewą stroną jezdni. Kamizelka odblaskowa, breloczek, opaska, czy nawet zwykła latarka sprawią, że poruszając się przy słabo oświetlonej drodze będzie lepiej widoczny dla nadjeżdżającego kierowcy.