wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek w Wieluniu. Osobówka uderzyła w drzewo i słup, kierowca zmarł w szpitalu

264-115125
fot. KP PSP Wieluń

Wieluńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło 29 czerwca 2020 roku w Wieluniu na ul. Wojska Polskiego. 31- letni kierowca forda z ciężkimi obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala, gdzie pomimo udzielonej mu pomocy medycznej zmarł po kilku godzinach.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia ok godz. 15:15 ,31- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego kierujący fordem, jadąc ul. Wojska Polskiego na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn gwałtownie zjechał z jezdni na przydrożny parking, gdzie uderzył w zaparkowaną toyotę, a następnie w drzewo i słup energetyczny. 31- letni kierowca forda z ciężkimi obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala, gdzie pomimo udzielonej mu pomocy medycznej po kilku godzinach zmarł. Wszelkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają wieluńscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu.

Niestety to już drugie tak tragiczne w skutkach zdarzenie na drodze w ciągu minionej doby na terenie powiatu wieluńskiego. W związku z powyższym policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych!

Źródło: KPP Wieluń

Zdjęcia: KP PSP Wieluń