wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek w Zalesicach. Nie żyje 37-letni motocyklista

240-130582
fot. KMP w Piotrkowie Trybunalskim

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Pomimo reanimacji 37-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego poniósł śmierć na miejscu.

W czwartek, 27 maja po godzinie 9:00 piotrkowski dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Zalesicach (gm. Sulejów). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem honda z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie. Pomimo reanimacji 37-latek poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

- Apelujemy do kierowców o bezpieczną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Przed podróżą zadbajmy również o swój stan psychofizyczny. Jeżeli czujemy zmęczenie czy znużenie pozwólmy sobie na chwilę odpoczynku. Brawura i pośpiech na drodze może wiązać się z nieodwracalnymi w skutkach zdarzeniami - mówi asp. Izabela Gajewska.