wersja testowa serwisu

Ukradł ciągnik rolniczy pod Łowiczem, szybko wpadł w ręce policji. Usłyszał już zarzuty

Zrzut-ekranu-2020-06-30-o-12.18.12

Łowiccy policjanci zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież ciągnika rolniczego, z jednej z posesji w powiecie łowickim. Mundurowi odzyskali skradzionego ursusa wraz z kosiarką rotacyjną. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

28 czerwca 2020 roku o godzinie 10:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu otrzymał zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego z jednej z posesji w powiecie łowickim, na miejsce niezwłocznie wysłano patrol policji. W trakcie wykonywania czynności przez mundurowych zawiadamiający poinformował dyżurnego, iż jego sąsiad widział mężczyznę z pobliskiej miejscowości, który poruszał się tym ciągnikiem.

Mundurowi wraz z pokrzywdzonym ujawnili poszukiwany pojazd pozostawiony w przydrożnym rowie, na miejscu nie było już sprawcy. Funkcjonariusze po skontaktowaniu się ze świadkiem wytypowali podejrzewanego i niezwłocznie pojechali do jego miejsca zamieszkania. Zastali tam nietrzeźwego 33-latka, który przyznał się do kradzieży. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

źródło: KPP w Łowiczu