wersja testowa serwisu

W Kutnie powstanie drugi punkt poboru wymazów w kierunku koronawirusa

2020-05-05_punkt_pobran_ostrow-5
fot. ilustracyjne (WOT)

W związku z dużym obciążeniem punktu drive thru przy Kutnowskim Szpitalu Samorządowym, DERMEX Sp. z o. o. uruchamia od wtorku drugi punkt pobrań w Kutnie.

Nowy punkt będzie mieścił się przy ulicy Łąkoszynskiej 66 w Kutnie (Wjazd do punktu pobrań jest od ulicy Piwnej 8/5 - wyjeżdżając w ulicę Piwną od strony centrum miasta po około 100 metrach należy skręcić w drugą uliczkę po prawej stronie. Na słupach będą oznaczenia).

- Od ulicy Łąkoszynskiej będzie wyjazd - wszystko po to aby nie paraliżować ruchu na drodze publicznej. Nie należy wjeżdżać od ulicy Łąkoszynskiej gdyż ruch będzie jednokierunkowy - informują przedstawiciele Centrum Medycznego Dermex.

Punkt będzie czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. Nie trzeba się umawiać na badanie, a jedynie przyjechać w powyższych godzinach. Trzeba mieć przy sobie dokument tożsamości oraz numer skierowania na badanie, który otrzymaliście od lekarza rodzinnego.

- Należy pamiętać, że na pobranie przyjeżdżamy samochodem i z niego nie wysiadamy. Materiał pobierany jest od osoby w samochodzie przez otwartą szybę - dodają przedstawiciele Centrum Medycznego Dermex.