wersja testowa serwisu

WKS Wieluń kolejny rywalem Lotnika Łęczyca. Spotkanie już jutro

WKS Wieluń kolejny rywalem Lotnika Łęczyca. Spotkanie już jutro

Do rywalizacji o ligowe punkty wracają siatkarze MMKS Lotnik Łęczyca. Rywalem naszej drużyny będzie WKS Wieluń. 

W niedzielę, 22 listopada Lotnik Łęczyca rozegra kolejny mecz w ramach II Ligi Siatkówki Mężczyzn. Do Łęczycy przyjedzie WKS Wieluń. Drużyna z Wielunia w ligowej tabeli plasuje się dwie pozycje nad łęczycanami, mając na swoim koncie dwanaście punktów zgromadzonych w siedmiu meczach. Lotnik rozegrał do tej pory pięć spotkań i zdobył cztery punkty mniej od swojego niedzielnego rywala.

Jak już wiemy, podopieczni Piotra Janiak do rywalizacji przystąpią w okrojonym składzie, bez kilku podstawowych zawodników. Mimo to Lotnik na pewno tanio skóry nie sprzeda. Atutem gospodarzy, oprócz własnej hali, może być także fakt, że wielunianie do Łęczycy przyjadą zmęczeni po dzisiejszym, wygranym w pięciu setach, meczu z Hetmanem Włoszczowa.

- Pomimo kilku osłabień, to chęć gry wszystkich chłopaków jest bardzo duża, co powinno być dodatkowym bodźcem i na pewno będziemy chcieli powalczyć o zwycięstwo w każdym ze spotkań - mówił kilka dni temu grający trener MMKS Lotnika Łęczyca.

Początek meczu został zaplanowany na godzinę 17:00. Ponownie spotkania z wysokości trybun nie będą mogli oglądać kibice. Tuż po zakończeniu rywalizacji wynik będzie można sprawdzić na łamach ELE24.

Zobacz koniecznie: 

Siatkarze Lotnika Łęczyca wracają do gry po długiej przerwie. "Chęć gry jest bardzo duża, będziemy chcieli powalczyć o kolejne zwycięstwa"

Blisko miesiąc - tyle czasu dzieli ostatni mecz Lotnika Łęczyca w II Lidze Siatkówki Mężczyzn od najbliższego, który zaplanowany został na niedzielę, 22 listopada. Czy tak duża przerwa nie wpłynie negatywnie na formę zawodników? Pandemia koronawirusa daje się mocno we z...