wersja testowa serwisu

Województwo Łódzkie ogłasza nabór na misję gospodarczą do Dubaju

0567da36bc71df8105d6d6d726195132_XL

Województwo Łódzkie, obserwując rosnące zainteresowanie przedsiębiorców rynkami arabskimi, postanowiło udzielić im wsparcia w nawiązaniu i rozwijaniu relacji biznesowych z partnerami zagranicznymi z tej części świata. W związku z tym ogłasza nabór na misję gospodarczą do Dubaju, która odbędzie się w I połowie października 2021 roku w ramach szerokiego programu promocji gospodarczej podczas Światowej Wystawy EXPO Dubai 2020.

Misja daje możliwość udziału w Wystawie Światowej EXPO 2020 a także w największych międzynarodowych targach handlowych dla produktów kosmetycznych - Beautyworld Middle East.

Podczas misji zorganizowane zostaną spotkania z udziałem ekspertów, celników, indywidualne spotkania match–makingowe z zagranicznymi partnerami biznesowymi, wizyty studyjne oraz wydarzenie promujące potencjał łódzkich przedsiębiorców.

Wyjazd na misję poprzedzi spotkanie informacyjne dla firm z udziałem eksperta od rynków arabskich.

Aby wziąć udział w rekrutacji na misję należy zarejestrować się na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 16 sierpnia br.

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców:

  • z sektora MŚP,
  • posiadających siedzibę/oddział w województwie łódzkim,
  • reprezentujących branże: kosmetyczną, farmaceutyczną i medyczną

Spośród wszystkich firm, uczestniczących w procesie rekrutacji, wybranych zostanie 12, które wezmą udział w misji gospodarczej do Dubaju.

Zapraszamy przedsiębiorców z regionu do zgłoszenia swojej firmy poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://dubai.gmsynergy.com.pl/

Rejestracja trwa do 13 sierpnia br. do godz. 12.00.

Szczegółowe informacje na temat misji ora spotkania informacyjnego dostępne są na stronie https://biznes.lodzkie.pl/wojewodztwo-lodzkie-oglasza-nabor-na-misje-gospodarcza-do-dubaju/.

Spotkanie informacyjne oraz wyjazd na misję realizowane są w ramach II etapu projektu ,,Promocja gospodarcza łódzkich strategicznych sektorów gospodarczych na Dalekim i Bliskim Wschodzie podczas światowych wydarzeń gospodarczych".

źródło: Urząd Marszałkowski w Łodzi