wersja testowa serwisu

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Włókniarzy i Cmentarnej. Zderzenie osobówki z motocyklem

ZRM

Bełchatowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem motorowerzysty, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Włókniarzy i ulicy Cmentarnej w Bełchatowie. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze, stosowanie zasady ograniczonego zaufania, przewidywanie zagrożenia i bezwzględne przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

19 kwietnia 2021 roku, o godzinie 16:20 bełchatowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Włókniarzy z ulicą Cmentarną w Bełchatowie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 49-letnia kierująca mercedesem wykonując manewr skrętu w lewo, w ulicę Cmentarną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwnego kierunku motocykliście, który hondą uderzył w osobówkę. W wyniku zdarzenia 43-letni motocyklista oraz jego 16-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Bełchatowie. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków.

Po raz kolejny apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze, stosowanie zasady ograniczonego zaufania, przewidywanie zagrożenia i bezwzględne przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego!

Źródło: KPP Bełchatów