wersja testowa serwisu

Wypadek w Marianowie Rogowskim. Zderzyły się trzy samochody, występują utrudnienia w ruchu

Wypadek w Marianowie Rogowskim. Zderzyły się trzy samochody, występują utrudnienia w ruchu

Wszystkie służby ratunkowe pracują w miejscowości Marianów Rogowski (gm. Rogów), gdzie przed godziną 11:00 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Jak udało nam się dowiedzieć, we wtorek (14 kwietnia) przed godziną 11:00 na drodze krajowej nr 72, na wysokości miejscowości Marianów Rogowski, doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze zgłoszenia, które trafiło do stanowiska kierowania KP PSP w Brzezinach, doszło do zderzenia się trzech aut.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-letni mężczyzna kierujący Fordem Mondeo, wykonując manewr wyprzedzania Fiata Panda, za kierownicą którego siedziała 39-letnia kobieta, doprowadził do zderzenia z autem marki Subaru, który był kierowany przez 64-letniego mężczyznę, a następnie z Fiatem Panda.

Dwie osoby zostały poszkodowane. Do szpitala została przetransportowana kierująca Fiatem. Na miejscu trwają czynności policjantów.

Na miejscu występują utrudnienia - ruch odbywa się wahadłowo. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, taki stan może utrzymać się do godziny 13:45.

Zobacz materiał filmowy oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia: