wersja testowa serwisu

Wypadek w miejscowości Kadłub. Czołowe zderzenie samochodów

264-129128

Wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 24 kwietnia 2021 roku w miejscowości Kadłub (gmina Wieluń). Zderzyły się tam czołowo dwa samochody. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 46- latka kierująca oplem astra na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn nagle zjechała na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyła się z audi Q5, którym kierował 50- latek. Oboje uczestnicy zdarzenia z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierowcy w chwili wypadku byli trzeźwi. Obecnie wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia zajmują się policjanci z wieluńskiej komendy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o szczególną ostrożność. Kierujących pojazdami prosimy o rozważną jazdę, stosowanie się do znaków drogowych, a także dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość nie tylko do obowiązujących ograniczeń, ale także do warunków drogowych i własnych umiejętności.

Źródło: KPP Wieluń