wersja testowa serwisu

Za nami pierwszy etap modernizacji Stadionu Miejskiego w Krośniewicach

249027520_3030229633882603_4435293862686941728_n
fot. UM Krośniewice

W ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa Łódzkiego programu „Infrastruktura Sportowa Plus" Gmina Krośniewice otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn. „Modernizacja Stadionu Miejskiego – wymiana ogrodzenia i doposażenie obiektu".

Zadanie miało na celu wymianę ogrodzenia, tj. – demontaż istniejącego, wykonanego z betonu oraz dostawę, montaż ogrodzenia panelowego o wysokości 2,5m oraz dostawę kompletu dwóch dwunastoosobowych wiat sportowych.

Kwota dofinansowania, jaką Gmina Krośniewice z budżetu Województwa Łódzkiego to 70 000,00 zł. Dziękujemy Panu Marszałkowi Grzegorzowi Schreiberowi za wsparcie finansowe, które umożliwiło nam realizację prac modernizacyjnych. Wartość całkowita zadania wynosi. 334 665,92 zł (ogrodzenie, wiaty sportowe).

- Informuję z satysfakcją Państwa, że zakończyliśmy modernizację ogrodzenia stadionu miejskiego. Jest to pierwszy etap odnawiania tej tak bardzo ważnej infrastruktury sportowej w mieście. Kolejnym etapem będzie wymiana oświetlenia i montaż monitoringu obiektu - mówi Katarzyna Erdman, Burmistrz Krośniewic. - Liczmy na to, iż poczyniona inwestycja nie tylko pozytywnie wpłynie na estetykę i komfort korzystania z obiektu, ale również zachęci jak najwięcej osób do aktywnego spędzania czasu wolnego, kształtowanie nowych pasji i zainteresowań. Po dokonaniu analizy kosztów, będziemy rekomendować Radnym także przebudowę bieżni na tartanową. Wiem, że to zadanie otrzyma dofinansowanie. Więc trzeba tą szansę wykorzystać.

źródło: UM Krośniewice

Zobacz zdjęcia: