wersja testowa serwisu

Za nami Turniej o Puchar Wójt Gminy Kutno. Kto zwyciężył?

Za nami Turniej o Puchar Wójt Gminy Kutno. Kto zwyciężył?

31 lipca 2021 roku na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegocinie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójt Gminy Kutno. Pogoda była idealna dla sportowych zmagań, kibice dopisali, a wysoki poziom zawodów pokazali się zawodnicy drużyn Borek Strzegocin, KS Fair Play Kutno, Łanięta (Egolit Łanięta), Monsterki, GKS Byszew oraz Ragazzi.

Turniej otworzyła Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska. Drużyny podzielono na dwie grupy, gdzie rywalizowano systemem każdy z każdym. W grupie A o awans walczyły GKS Byszew, Monsterki oraz Łanięta. Natomiast w grupie B o grały drużyny Borek Strzegocin, KS Fair Play Kutno i Ragazzi. Po wyrównanych meczach grupowych awans do półfinałów wywalczyły drużyny Monsterki, Łanięta, Strzegocin i Ragazzi.

Pierwszy półfinał zakończył się zwycięstwem drużyny z Łaniąt, którzy po dogrywce pokonali Ragazzi ostatecznie 4-3. Natomiast w drugim meczu Monsterki obdarło z marzeń Borek Strzegocin, zwyciężając 1-0, również po emocjonującej dogrywce. W meczu o 3 miejsce starli się Ragazzi z Borek Strzegocin, pokonując tych drugich 4-0.

Po półfinałach przyszedł czas na grand final. Zarówno Łanięta jak i Monsterki wychodziły na boisko z nadzieją na wygraną oraz pełne pozytywnej energii i rywalizacji. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, obfitował w zwroty akcji. W podstawowym czasie pojedynek zakończył się remisem, w dogrywce przewagę zdobyła drużyna Monsterki, ostatecznie wygrywając 3-1.

Tabela zwycięzców na koniec turnieju prezentowała się odpowiednio:
1. miejsce Monsterki
2. miejsce Łanięta
3. miejsce Ragazzi.

Puchary oraz gratulacje wręczyła Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska zwycięskim trzem drużynom. Nikt nie był przegrany, bo wszyscy dobrze się bawili. Zwycięzcy otrzymali puchar i piłki. Mam nadzieję, że drużyny są zadowolone i już teraz zapraszam do udziału w kolejnym turnieju, który odbędzie się w przyszłym roku – mówiła wójt Justyna Jasińska.

Zobacz zdjęcia: