Za nami zawody wędkarskie na zakończenie lata organizowane przez Stowarzyszenie Wędkarskie "Dobrzelin"

DSC_0186-scaled

W sobotę 22 sierpnia br. na zakończenie wakacji, Stowarzyszenie Wędkarskie „Dobrzelin" zorganizowało dla najmłodszych sympatyków tego sportu, zawody wędkarskie. Na stanowiskach o 9:00 rano zebrało się 14 zawodników wraz ze swoimi trenerami aby uczestniczyć w tych nietypowych wymagających dużo cierpliwości zawodach. Na zawodach oprócz chłopców pojawiły się także dziewczęta wędkarki, które jak się okazało wykazały się nie lada umiejętnościami.

Zawody odbywały się w II kategoriach wiekowych do 12 lat i 12-16 lat. W młodszej grupie I miejsce zdobył Bartłomiej Jaskuła z wynikiem 3,795 kg, II miejsce Miłosz Kucharski 2,461 kg a III miejsce Antoni Kowalczyk z wynikiem 2,150 kg. W starszej kategorii najlepszy okazał się Dawid Piwoński, którego łów wyniósł 2,295 kg, II miejsce Jakub Kiciński 1,720 kg i III Natalia Frąc z wynikiem 0,890 kg. W zawodach nie było miejsca na pustą sieć.  Zwycięzcą całego turnieju został Bartłomiej Jaskuła, który oprócz nagrody w swojej kategorii otrzymał nagrodę główną ufundowaną przez Sklep Wędkarski Pana Jacka Piątkowskiego.

Po wędkarskich zmaganiach na zawodników czekały nagrody, które zostały wręczone przez Zarząd Stowarzyszenia i Burmistrza Gminy Żychlin Grzegorza Ambroziaka. Na koniec wszyscy wspólne świętowali przy grillu.

Zdjęcia z zawodów znajdują się w TYM MIEJSCU.

źródło: UG Żychlin