wersja testowa serwisu

Zaginął 17-letni Dawid Ciura. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

gostynin

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Dawida Ciura [lat 17, zam. Barcik Stary, gm. Sanniki].

W poniedziałek, 23 sierpnia br. zaginiony udał się na przystanek autobusowy, skąd miał się pojechać do swojej dziewczyny do Płocka. Do chwili obecnej nie powrócił, a także nie jest znane jego miejsce pobytu.

Rysopis: sylwetka szczupła, wzrost ok. 170 cm, włosy jasne blond, oczy niebieskie, nos średni lekko zadarty do góry, uzębienie pełne. Znaki szczególne: kolczyk na wewnętrznej stronie górnej wargi, kuleje na lewą nogę.

W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie typu rurki z dziurami koloru czarnego lub krótkie spodenki jeansowe koloru niebieskiego, podkoszulka koloru czerwonego lub białego z napisem „CIUCIO", buty sportowe koloru białego.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 24-26 11 222 - dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel.997 lub 112.