wersja testowa serwisu

Zaginął 41-latek z gminy Bedlno. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

281-70002

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Waldemara Szymańskiego (lat 41, zam. Wojszyce gm. Bedlno).

2 października br. około godz. 15:00 zaginiony oddalił się z Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie przy ul. Zalesie 1, gdzie przebywał na leczeniu. Do chwili obecnej nie powrócił, a także nie jest znane jego miejsce pobytu.

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 45 lat, wzrost ok. 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie jasne z przodu łysina, brak zarostu, oczy ciemne, nos średni, uszy przylegające, nie posiada tatuaży, nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe oraz szarą bluzę w kratkę NIKE z kapturem.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 24-26 11 222 - dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel.997 lub 112.