wersja testowa serwisu

Zakłócenie ciszy nocnej zakończyło się zatrzymaniem 20–latka z marihuaną

643
fot. KPP Łódź Wschód

Tuszyński patrol policji dostał wezwanie dotyczące zakłócenia ciszy nocnej, po zakończeniu interwencji policjanci zauważył mężczyznę na klatce schodowej. Znaleźli przy nim środki odurzające. 20 – latek usłyszał już zarzut posiadania marihuany za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Tuż po północy 18 listopada 2020 roku policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Komisariatu Policji w Tuszynie zostali wezwani na ul. Sosnową, gdzie miało dojść do zakłócenia ciszy nocnej. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce.

Po zakończonej interwencji na klatce schodowej wielorodzinnego budynku zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Stróże prawa postanowili go skontrolować. Dzięki ich czujności znaleźli przy 20 – letnim mieszkańcu Tuszyna susz roślinny.

Mężczyzna był nietrzeźwy i został zatrzymany. Badanie substancji wykazało, że jest to marihuana. Po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Łódź Wschód