wersja testowa serwisu

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w SP we Wroczynach w dobie koronawirusa

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w SP we Wroczynach w dobie koronawirusa

Rok szkolny 2019/2020 właśnie dobiegł końca. Był on wyjątkowy i inny niż wszystkie do tej pory ze względu na panującą od marca pandemię koronawirusa i obowiązującą naukę zdalną. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną nie udało się zorganizować wspólnego, uroczystego zakończenia roku szkolnego, a odbiór świadectw promocyjnych, nagród i dyplomów za osiągnięcia w nauce odbył się przed budynkiem szkoły według ustalonego harmonogramu oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego i wytycznych GIS. Był to również dzień pożegnania z naszymi ósmoklasistami, którzy stali się absolwentami szkoły. Justyna Jasińska, Wójt Gminy Kutno przekazała okolicznościowy list adresowany dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów i rodziców oraz piękne upominki dla absolwentów. Uczniowie z najwyższą średnią otrzymali stypendium naukowe od Wójta Gminy Kutno. Nie zabrakło również nagród sportowych ufundowanych przez organ prowadzący dla osób, które brały udział w zawodach sportowych. Wszystkim Uczniom Pani Wójt życzyła bezpiecznych i spokojnych wakacji.

Drodzy Uczniowie!

Ten rok szkolny był wyjątkowo trudny dla wszystkich, ale świetnie daliście radę i pokonaliście wszystkie trudności oraz przeciwności losu, aby rozwijać swoje pasje, talenty i zainteresowania.
Mimo, że każdy przebywał we własnym domu, byliśmy jednak razem!

Jesteśmy z Was dumni!

Dziękujemy również Rodzicom za wyrozumiałość, pomoc, zaangażowanie i współpracę. Doceniamy Państwa wysiłek w proces zdalnego nauczania i działalność szkoły.

Nadszedł czas beztroskich wakacji! Odpoczywajcie, ładujcie akumulatory! Pamiętajcie jednak o zachowaniu bezpieczeństwa!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2020/21!

Dyrektor
Grono pedagogiczne

Uczniowie, którzy nie odebrali świadectwa dziś mogą dokonać tego w terminie późniejszym.