wersja testowa serwisu

Zakończyła się Liga Strzelecka Powiatu Kutnowskiego. Sprawdź ostateczne wyniki

133672746_1112873349165895_1176661779395374980__20201230-090742_1
fot. Liga Strzelecka Powiatu Kutnowskiego

Zawody w listopadzie i grudniu rozgrywane były w każdej dostępnej formie. Zawodnicy strzelali oddzielnie, w małych grupach, indywidualnie i drużynowo. Dzięki zaangażowaniu wszystkich zainteresowanych, udało się skutecznie doprowadzić rywalizację do końca.

Wśród seniorów: I miejsce - Wojsko Polskie z jednostki w Sklęczkach w składzie; Arkadiusz Iwaniak, Piotr Krzemiński, Wojciech Wojtczak, II miejsce nauczyciele Zespołu Szkół w Żychlinie w składzie; Cezary Kwiatkowski, Joanna Mońk-Chrulska, Zbigniew Chrulski, III miejsce Polski Klub Kawaleryjski w składzie; Marek Drabik, Tomasz Wiśniewski, Patryk Wiśniewski.

Wśród juniorów; I miejsce – Polski Klub Kawaleryjski w składzie; Kornelia Kostrzewa, Amelia Drabik, Kacper Cieplak, II Miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Żychlinie w składzie; Klaudia Krysiak, Filip Walczak, Kacper Fuss, III miejsce – Zespół Szkół w Żychlinie w składzie; Jakub Sitkiewicz, Mateusz Sujecki, Jakub Wojdecki.

W decydującej rozgrywce ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią, udział wzięły jedynie trzy drużyny z największą liczbą punktów, pozostałe strzelały u siebie na halach sportowych lub w terenie otwartym w obecności sędziego.Najlepsi strzelcy wśród seniorów to; I – Arkadiusz Iwaniak, II – Cezary Kwiatkowski, III – Piotr Krzemiński. Wśród juniorów; I – Filip Walczak, II – Klaudia Krysiak, III – Amelia Drabik.

Info, foto: Liga Strzelecka Powiatu Kutnowskiego

Zobacz zdjęcia: