wersja testowa serwisu

Zaproszenie do udziału w projekcie "Pod biało-czerwoną"

Zaproszenie do udziału w projekcie "Pod biało-czerwoną"

Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska zaprasza serdecznie do udziału w projekcie „Pod biało-czerwoną" organizowanym przez prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Głosy na gminę Kutno oddawać można on-line za pośrednictwem strony internetowej https://bialoczerwona.www.gov.pl.

Zwycięskie samorządy otrzymają maszt wraz z flagą, który eksponowany będzie w centralnym miejscu gminy. Celem inicjatywy jest uhonorowanie poległych za wolność i niepodległość ojczyzny, a także upamiętnienie zwycięstwa wojsk polskich nad bolszewikami w trakcie Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Projekt bez wątpienia ma wpływ na jednoczenie kraju i jego mieszkańców w skali ogólnej, jak i w skali małej ojczyzny, jaką jest dla nas gmina Kutno. Wszystkich mieszkańców zapraszam do udziału w głosowaniu i promowaniu naszej gminy. Każdy głos zwiększa nasze szanse. Pokażmy, że mieszkańcy gminy Kutno potrafią się jednoczyć i są dumni ze swojej małej ojczyzny. Poniżej znajdą Państwo link zawierający szczegóły projektu oraz link umożliwiający głosowanie.