Zawodnicy UKS Ippon Kutno z kolejnymi medalami

Zawodnicy UKS Ippon Kutno z pięcioma medalami

Podczas II edycji Turnieju szkolnej Ligi Judo w hali Łódzkiej Gwardii najmłodsi reprezentanci UKS Ippon Kutno wywalczyli aż pięć medali.

Do rywalizacji w turnieju przystąpiło blisko 130 judoków z klubów województwa łódzkiego. Pierwsze miejsca wywalczyli Aleksandra Sala, Mikołaj Bińczak i Igor Orzeszek. Drugie miejsca przypadły Nadii Wacławskiej oraz Natanowi Wacławskiemu. Na najniższym stopniu podsium uplasował się natomiast Franciszek Korput.

Natomiast w niedzielę (29 października) zawodnik UKS Ippon Kutno Nikodem Wacławski zwyciężył podczas Turnieju Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Prezydenta Miasta Włocławek. Nikodem stoczył dwie mocne walki, które zapewniły mu pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej do 60 kg.

źródło: UKS Ippon Kutno