wersja testowa serwisu

Zderzenie aut przy Biedronce. Kierowca ucieka i wypada autem z ronda. Trwają poszukiwania

Zderzenie aut przy Biedronce. Kierowca ucieka i wypada autem z ronda. Trwają poszukiwania

Do scen rodem z filmów akcji doszło wczoraj (22 kwietnia) przed północą na terenie Łęczycy. Sprawą zajmują się już policjanci.

W czwartek, 22 kwietnia po godzinie 23:00 na skrzyżowaniu ulic: Belwederskiej i Sienkiewicza doszło do zderzenia się dwóch pojazdów: Volkswagena i Mazdy. Zgłoszenie w tej sprawie otrzymali policjanci. Tuż po zdarzeniu, kierujący Volkswagenem uciekł z miejsca zdarzenia.

Dwadzieścia minut później do dyżurnego łęczyckiej policji wpłynęło kolejne zgłoszenie, tym razem mówiące o tym, że na polu przy nowym rondzie (wyjazd z Łęczycy w kierunku Topoli Królewskiej), stoi uszkodzony pojazd, który prawdopodobnie wypadł z jezdni. Jak się okazało, to ten sam samochód, który zderzył się z Mazdą. 

Kierującego autem nie było przy nim, policjanci prowadzą poszukiwania. Nie wiadomo, dlaczego osoba ta uciekła najpierw z miejsca pierwszej kolizji, a następnie porzuciła pojazd. Można się jedynie domyślać, że była pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Policja apeluje do świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu dokładnych okoliczności tych zdarzeń oraz w dotarciu do kierowcy Volkswagena. Z funkcjonariuszami można skontaktować się pod numerami: 47 84 231 00 lub 997.

Zobacz zdjęcia: