[ZDJĘCIA] Miłe złego początki. Rezerwy KS odpadły z Pucharu Polski

4_20190918-193150_1

Na Stadionie Miejskim w Kutnie, w środowe popołudnie, odbył się mecz kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Rezerwy kutnowskiego KS podejmowały drugi garnitur Widzewa Łódź.

Mecz świetnie rozpoczął się dla podopiecznych Jacka Walczaka, którzy już w 3. minucie objęli prowadzenie. Lewą stroną popędził Kapruziak, który następnie wypatrzył Szymona Andrzejczaka, który bez problemu pokonał bramkarza z Łodzi. Po stracie gola do ataku ruszyli zawodnicy Widzewa, którzy przejęli inicjatywę. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego swego dopięli w 20. minucie spotkania. Prostopadłe zagranie swojego kolegi wykorzystał Mikołaj Merecz, który wpakował piłkę do bramki gospodarzy, doprowadzając tym samym do wyrównania. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.

Po zmianie stron do ataku ruszyli przyjezdni, co przyniosło im kolejne bramki.W 52. minucie z prawej strony dośrodkował Karpicki, futbolówka trafiła do Mateusza Malca, który dał swojej drużynie prowadzenie. W kolejnych minutach kutnianie byli zdeterminowani, aby powrócić do gry, jednak to rywale zdobyli kolejne gole. Prowadzenie Widzewa podwyższył Michał Szcześniak. Ten sam zawodnik dwie minuty później zdobył kolejnego gola i było już 1:4. Wynik spotkania na 1:5 ustalił w 84. minucie Jakub Szlaski, który wykorzystał rzut karny po faulu na Wiktorze Dunajskim.

KS II Kutno - Widzew II Łódź 1:5

Andrzejczak Szymon 3' - Merecz Mikołaj 20', Malec Mateusz 52', Szcześniak Michał 71', 73', Szlaski Jakub (k) 84'

KS: Zasadziński - Andrzejczak (Stolarczyk 60'), Domański (Zielonka 46'), Wójcik, Jakubowski (Olczak 70'), Krzymieniewski, Kapruziak, Wietrzyk, Łochyński (Olczak 60'), Cieśliński, Maryniak