wersja testowa serwisu

[ZDJĘCIA] Świetlica "6. Baza" laureatem II Wyzwania MegaMisji

Slajd1a
Koordynator ogólnopolskiego programu edukacyjnego MegaMisja ogłosił wyniki konkursowego II wyzwania specjalnego dla świetlic, które kontynuują realizację programu z grupami dodatkowymi. Wśród dziesięciu nagrodzonych szkół znalazła się Szkoła Podstawowa nr 6 im. M. Skłodowskiej-Curie z Kutna.

Krzysztof Kosiński napisał: „Drogie Liderki, Drodzy Liderzy, Drodzy Wychowawcy! Cieszymy się, że zostaliście z nami i tak sprawnie przechodzicie kolejne zadania. W nagrodę otrzymujecie zestawy materiałów plastycznych. Brawa! Zachęcamy również pozostałe szkoły, które skończyły pracę z grupami głównymi i realizują zajęcia z dodatkowymi do wzięcia udziału w III wyzwaniu! (…) Pozdrawiamy, zespół MegaMisja".

Szkolni liderzy programu – Izabela Fijałkowska i Wiesław Zwarycz zgłosili do konkursu realizacje zajęć: „Superbohaterowie nie tylko w sieci" - o odróżnianiu świata fikcji i świata realnego, „Psotnik w telewizji" - o funkcji informacyjnej i rozrywkowej komunikatów medialnych oraz cechach programów telewizyjnych, a także podnoszące świadomość odbiorcy kultury i przekazów medialnych - „Fakty, opinie i bliźniaki". Linki do tych realizacji zostały udostępnione przez organizatora na stronie programu w celu zainspirowania pozostałych szkół.