wersja testowa serwisu

Zgłoś się po Sztabowe Puszki Stacjonarne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zrzut-ekranu-2020-12-16-o-08.39.14

W całej Polsce pojawiły się Sztabowe Puszki Stacjonarne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Chcesz, aby nasza puszka pojawiła się również w twojej firmie? Zgłoś się już teraz!

Od 15 grudnia do 10 stycznia odbywa się zbiórka do Sztabowych Puszek Stacjonarnych, na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rejestracja takiej puszki jest niezwykle prosta:
1. Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl
2. Po założeniu i potwierdzeniu konta przejdziesz na stronę rejestracji.
3. Wybierz ścieżkę DLA FIRM i WYDARZEŃ
4. Zobaczysz dwa przyciski

  • Sztabowa Puszka Stacjonarna (tekturowa puszka) - składam wniosek
  • eSkabonka firmowa (zbiórka online) - załóż natychmiast

5. Wybierz jeden z wariantów - strona przeniesie Cię do odpowiedniego formularza.

  • Pamiętajcie, że należy wybrać Sztabu ZHP Kutno – numer 5097

Jeśli wybierzesz wariant Sztabowa Puszka Stacjonarna (tekturowa puszka) - uzupełnij formularz - wniosek o założenie Sztabowej Puszki Stacjonarnej - staniesz się Opiekunem Sztabowej Puszki Stacjonarnej.

Jeśli wybierzesz wariant eSkarbonka, wypełnij formularz konieczny do założenia eSkarbonki firmowej. Po kliknięciu „Zapisz" od razu będziesz miał założoną eSkarbonkę i ten proces się tu kończy.

Czym jest eSkarbonka? eSkarbonka (zbiórka online) to wirtualna puszka iWolontariusza. eSkarbonkę możesz założyć dla swojej firmy i kwestować online razem z zespołem swoich pracowników czy klientów.

Rejestracja Sztabowej Puszki Stacjonarnej odbywa się poprzez zarejestrowanie Sztabowej Puszki Stacjonarnej przez Opiekuna na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl (należy założyć konto na platformie, wybrać zakładkę Sztabowa Puszka Stacjonarna, wybrać z listy Sztab (numer Sztabu ZHP Kutno to 5097) i uzupełnić Formularz Elektroniczny) lub poprzez Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej otrzymany od Sztabu.

- Szczególnie zachęcamy do rejestracji na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl, dzięki czemu będziemy mogli szybko i sprawnie dotrzeć do waszej firmy. Dołączcie do największej Orkiestry na świecie i grajcie z nami już dziś - mówią przedstawiciele Sztabu WOŚP Hufiec ZHP Kutno.