Zwycięstwo Kadetek w Skierniewicach!

ba258f107534a10c8806979d240ded84_L

Trzecie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach odniosły w ostatniej kolejce Kadetki KKS Pro-Basket MOSiR APP Intenso Kutno, które wyjazdowe spotkanie rozegrały w Skierniewicach.

Tempo gry od początku dyktowane było przez nasz zespół, jedynie w pierwszej kwarcie rywal nawiązał wyrównaną walkę. Kolejne kwarty powiększały tylko przewagę naszych dziewcząt, które ostatecznie pokonały swoje rywalki 92:43. Aż 5 zawodniczek z Kutna zanotowało podwójną zdobycz punktową, najwięcej zaś punktów uzbierała Maria Józefowicz – 20.

Niestety groźnej kontuzji nabawiła się Nadia Zawierucha, która będzie poza grą przez dłuższy czas. Zespół legitymuje się bilansem 3-2. Trenerem zespołu Kadetek jest Mariusz Łubiński.

Jutro na godzinę 10:00 zapraszamy na mecz do SP9 – rywalem kutnowskich Kadetek będzie TK Basket Stryków.

MKS Ósemka Skierniewice - KKS Pro-Basket MOSiR APP Intenso Kutno 43:92 (15:19, 9:20, 11:26, 8:27)

Oliwia Łubińska 5, Klaudia Białoskórska 12, Martyna Królikowska 6, Milena Starbała 0, Amelia Góral 4, Zuzanna Urban 0, Alicja Sobczyk 16, Nadia Zawierucha 0, Aleksandra Mackiel 15, Maria Józefowicz 20, Justyna Andziak 11, Paulina Krawczyk 3.