wersja testowa serwisu

Tragiczny wypadek w gminie Sieradz. Auto roztrzaskało się o drzewo, nie żyje 20-latek

policja-trojkat-no_20200405-113346_1

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym , do którego doszło w okolicach miejscowości Dąbrówka gm. Sieradz. Zginał młody kierujący a dwójka nastoletnich pasażerów została ranna.

W niedzielę, 10 maja około godziny 23:50 w Okolicach miejscowości Dąbrówka (gm. Sieradz) na drodze powiatowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki BMW z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu, a następnie auto uderzyło w drzewo.

- Niestety w wyniku uderzenia 20 – letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. 18 – letnia pasażerka i 16-letni pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do sieradzkiego szpitala - informują policjanci.

Policja apeluje o zachowanie prawidłowych prędkości w trakcie poruszania się pojazdami gdyż ich przekraczanie jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Pamiętajmy, że wbrew pozorom dobra pogoda i zmniejszony ruch samochodowy może sprzyjać zwiększaniu prędkości przez kierowców, co niestety może skutkować często poważnymi wypadkami.