wersja testowa serwisu

Śmiertelny wypadek w Białej Rządowej. Nie żyje 34-letni mężczyzna

264-123946
fot. KPP w WIeluniu

Policjanci z Komisariatu Policji w Białej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Biała Rządowa. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer fiata, 34-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego.

Do zdarzenia doszło 16 grudnia 2020 roku około godziny 7.00 na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Biała Rządowa. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący Fiatem, 33-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego na prostym odcinku drogi, jadąc w kierunku Wielunia z nieustalonych dotąd przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym DAF. Zestawem ciężarowym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł pasażer fiata 34-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego . Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

źródło: KPP w Wieluniu